Kniha návštěv

Přidat novou zprávu

- zrušit

| Andrea Kaprová
Chtěla bych touhle cestou poděkovat učitelkám Markétce a Vladěnce. Školka na Dříni je prostě nejlepší!!! :-)

Kaprovi

| Melíšková
Tímto jsem chtěla poděkovat ŠKOLCE V DUBÍ za úžasný přístup k dětem a za laskavost, lepší školku jsme si nemohli přát, moc děkujeme. Melíšková

| Simona
Dobrý den,

právě koukám na moc hezké fotečky z hradu Točník. Děti si to opravdu hezky užily. :o))))

S pozdravem.
Nováková Simona.

| Eva Krejčí
Milá paní ředitelko, milá paní učitelko Leonko, velmi ráda bych Vám oběma co nejsrdečněji poděkovala za čas, který mohly naše děti strávit ve Vaší školce. Děkuji za Váš laskavý přístup, ochotu, vstřícnost, otevřená srdce, usměvavé tváře a vždy dobrou náladu. A i když jsme s Vámi mohli strávit jen několik dní, musím říci, že pro naše prcky to byl ten nejkrásnější a nejpohodovější start do školkových let. Tom denně vzpomíná, jak se chodil k paní učitelce pomazlit...mějte se moc hezky a ještě jednou za vše díky! Bylo nám potěšením být s Vámi na jedné lodi :-)! Zdraví celá rodinka!

| Andrea Kaprová
Dobrý den, chtěla bych napsat, že jsem velice spokojená s přístupem učitelek k dětem i k rodičům. Andrea Kaprová

| Vendula Molnárová
Moc bych všem chtěla poděkovat za milý a laskavý přístup k našim dětem... Vaše školka je opravdu báječná.... Krásné prázdniny všem.....