Školka v přírodě 2018 / 2019 - foto
Děkujeme rodičům za dobrůtky a dárečky, které mám na školku v přírodě přivezli.
Školka v přírodě bude zase za rok!!!!!!!
/24.5.-29.5.2020/
Školka v přírodě bude zase za rok!!!!!!!
/24.5.-29.5.2020/
Páteční program s Květinkovou vílou - JEDEME domů !!!!!
7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (Domácí ovocný koláč, mléko, čaj)
8:30 - hry venku, balení kufrů
10:00 - svačina (ovoce)
10:30 - 12:00 - hry venku, balení kufrů
12:00 - 12:30 - oběd (polévka - bramboračka, zapečené těstoviny, ovoce, džus)
12:30 - 15:00 – Rozloučení s přehradou SLAPY - procházka, zmrzlina na rozloučenou
15:00 - 17:00 – Ovocná svačinka, motorky, hry v přírodě
16:00 - 17:00 - AHOJ ŠKOLKO V PŘÍRODĚ (příjezd rodičů)
7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (Domácí ovocný koláč, mléko, čaj)
8:30 - hry venku, balení kufrů
10:00 - svačina (ovoce)
10:30 - 12:00 - hry venku, balení kufrů
12:00 - 12:30 - oběd (polévka - bramboračka, zapečené těstoviny, ovoce, džus)
12:30 - 15:00 – Rozloučení s přehradou SLAPY - procházka, zmrzlina na rozloučenou
15:00 - 17:00 – Ovocná svačinka, motorky, hry v přírodě
16:00 - 17:00 - AHOJ ŠKOLKO V PŘÍRODĚ (příjezd rodičů)
Čtvrteční program s Motýlkovou vílou
7:30 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
8:00 - rozcvička
8:15 - snídaně (obložený talíř, mléko, čaj)
8:45 - hry venku, vycházka k Hněvšínu, cesta lesem, Prehistorické rostliny (kapradí, přeslička).
- svačina (ovoce, oplatka OREO)
12:00 - vycházka k Hněvšínu, cesta lesem, Prehistorické rostliny (kapradí, přeslička). asi 5 km
12:00 - 12:30 - oběd ( zelňačka, bramborová kaše, holandský řízek, zeleninová obloha, šťáva)
12:30 - 14:30 - osobní volno (relativní odpočinek - jak kdo.....)
14:30 - 15:00 - svačina (sýrová pomazánka, pečivo, čaj, mléko)
15:00 - 18:00 - Míčové hry, hry venku, pozorování příjezdu motorkářů a jejich "krásných motorek" nanuk
18:00 - 18:30 - večeře (Rizoto s kuřecím masem a zeleninou, ovoce, čaj)
19:30 - 20:00 - hygiena
20:00 - 7:00 - spánek - poslední DOBROU NOC
7:30 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
8:00 - rozcvička
8:15 - snídaně (obložený talíř, mléko, čaj)
8:45 - hry venku, vycházka k Hněvšínu, cesta lesem, Prehistorické rostliny (kapradí, přeslička).
- svačina (ovoce, oplatka OREO)
12:00 - vycházka k Hněvšínu, cesta lesem, Prehistorické rostliny (kapradí, přeslička). asi 5 km
12:00 - 12:30 - oběd ( zelňačka, bramborová kaše, holandský řízek, zeleninová obloha, šťáva)
12:30 - 14:30 - osobní volno (relativní odpočinek - jak kdo.....)
14:30 - 15:00 - svačina (sýrová pomazánka, pečivo, čaj, mléko)
15:00 - 18:00 - Míčové hry, hry venku, pozorování příjezdu motorkářů a jejich "krásných motorek" nanuk
18:00 - 18:30 - večeře (Rizoto s kuřecím masem a zeleninou, ovoce, čaj)
19:30 - 20:00 - hygiena
20:00 - 7:00 - spánek - poslední DOBROU NOC
Středeční program se skřítkem OHNIVÁČKEM
7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (marmeládová a nutelová kobliha, jogurt, cereálie, ovoce, mléko, čaj)
8:30 - 10:00 hry
10:00 - svačina (banán, pomeranč)
10:30 - 12:00 - Procházka k molu, pozorování, hledání zvířátek, hry s kamínky, skok z velkého pařezu
12:00 - 12:30 - oběd (polévka – hovězí vývar s nudličkami, hamburská kýta s omáčkou a knedlíkem, džus)
12:30 - 14:30 - osobní volno (relativní odpočinek)
14:30 - 15:00 – Svačina - domácí vajíčková pomazánka, pečivo,čaj, meloun
15:00 - 18:00 – „Bojovka skřítka Ohniváčka", opékání špekáčků
18:00 - 18:30 - večeře (špekáčky, chléb, pro hladovce -domácí vajíčková pomazánka, pečivo,čaj )
18:30 - 19:00 - čtení pohledů, pohádka
19:00 - 19:30 - hygiena
19:30 - 7:00 - spánek - DOBROU NOC
7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (marmeládová a nutelová kobliha, jogurt, cereálie, ovoce, mléko, čaj)
8:30 - 10:00 hry
10:00 - svačina (banán, pomeranč)
10:30 - 12:00 - Procházka k molu, pozorování, hledání zvířátek, hry s kamínky, skok z velkého pařezu
12:00 - 12:30 - oběd (polévka – hovězí vývar s nudličkami, hamburská kýta s omáčkou a knedlíkem, džus)
12:30 - 14:30 - osobní volno (relativní odpočinek)
14:30 - 15:00 – Svačina - domácí vajíčková pomazánka, pečivo,čaj, meloun
15:00 - 18:00 – „Bojovka skřítka Ohniváčka", opékání špekáčků
18:00 - 18:30 - večeře (špekáčky, chléb, pro hladovce -domácí vajíčková pomazánka, pečivo,čaj )
18:30 - 19:00 - čtení pohledů, pohádka
19:00 - 19:30 - hygiena
19:30 - 7:00 - spánek - DOBROU NOC
Úterní program s Houbičkovou vílou
7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (pečivo, plátkový sýr, šunka, ovoce, mléko, čaj)
8:30 – hry venku, jízda na kolech, kreslení, kopaná
10:00 - svačina ( kobliha s marmeládou)
10:30 - 12:00 - procházka k přístavišti, hod kamínky do přehrady, pozorování přírody, houbičky, stromy, květiny, lesní plody - jahody.........
- poslech čtené pohádky
12:00 - 12:30 - oběd (polévka hrachová s opečeným chlebem, hovězí na česneku, bramborový knedlík, špenát , džus )
12:30 - 14:30 - Odpočinek, hry a návštěvy na pokojích
14:30 - 15:00 - svačina ( ovocný talířek )
16:00 - 18:00 - Pracovní listy, hry v herně, procházka po areálu rekreačního střediska
18:00 - 18:30 - večeře ( Kuřecí maso, těstoviny se sýrovou omáčkou, šťáva, ovoce)
18:30 - 20:00 - čtení pohledů, hygiena, pohádka
20:00 - 7:00 - spánek - DOBROU NOC
7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (pečivo, plátkový sýr, šunka, ovoce, mléko, čaj)
8:30 – hry venku, jízda na kolech, kreslení, kopaná
10:00 - svačina ( kobliha s marmeládou)
10:30 - 12:00 - procházka k přístavišti, hod kamínky do přehrady, pozorování přírody, houbičky, stromy, květiny, lesní plody - jahody.........
- poslech čtené pohádky
12:00 - 12:30 - oběd (polévka hrachová s opečeným chlebem, hovězí na česneku, bramborový knedlík, špenát , džus )
12:30 - 14:30 - Odpočinek, hry a návštěvy na pokojích
14:30 - 15:00 - svačina ( ovocný talířek )
16:00 - 18:00 - Pracovní listy, hry v herně, procházka po areálu rekreačního střediska
18:00 - 18:30 - večeře ( Kuřecí maso, těstoviny se sýrovou omáčkou, šťáva, ovoce)
18:30 - 20:00 - čtení pohledů, hygiena, pohádka
20:00 - 7:00 - spánek - DOBROU NOC
Pondělní program s "PTAČÍ VÍLOU"
7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (obložený talíř, mléko,čaj)
8:30 - hry venku
10:00 - svačina (OVOCNÉ POHOŠTĚNÍ Z DOBRŮTEK OD NAŠICH MAMINEK)
10:30 - 12:00 - hry venku, hřiště, pískoviště, pohádky "Ptačí víly"
12:00 - 12:30 - oběd (polévka zeleninová, kuřecí čína, rýže, šťáva)
12:30 - 18:00 - Výlet do LANOVÉHO CENTRA
- svačina (oplatka, jablko, šťáva)
18:00 - 18:30 - večeře (těstoviny s rajskou omáčkou a masovými koulemi,
čaj, pomeranč, meloun)
18:30 - 20:00 - čtení pohledů, hygiena, pohádka
20:00 - 7:00 - spánek - DOBROU NOC
7:00 - DOBRÉ RÁNO - vstávání, hygiena
7:45 - rozcvička
8:00 - snídaně (obložený talíř, mléko,čaj)
8:30 - hry venku
10:00 - svačina (OVOCNÉ POHOŠTĚNÍ Z DOBRŮTEK OD NAŠICH MAMINEK)
10:30 - 12:00 - hry venku, hřiště, pískoviště, pohádky "Ptačí víly"
12:00 - 12:30 - oběd (polévka zeleninová, kuřecí čína, rýže, šťáva)
12:30 - 18:00 - Výlet do LANOVÉHO CENTRA
- svačina (oplatka, jablko, šťáva)
18:00 - 18:30 - večeře (těstoviny s rajskou omáčkou a masovými koulemi,
čaj, pomeranč, meloun)
18:30 - 20:00 - čtení pohledů, hygiena, pohádka
20:00 - 7:00 - spánek - DOBROU NOC
Nedělní program s VODNÍ VÍLOU
ZAČÍNÁME !!!!!!!
15:00 - 16:00 - příjezd na školku v přírodě - odjezd rodičů
16:00 - 18:00 - hry v přírodě, ubytování, vybalení zavazadel
18:00 - 18:30 - večeře (ovocné knedlíky s jahodami, malinovým přelivem a jogurtem, šťáva)
18:30 - 19:00 – Vycházka k přehradě - AHOJ Slapy
19:00 - 20:00 - hygiena, rozdání pohledů
20:00 - 7:00 - DOBROU NOC – spánek (Někteří ještě v 21:30 nespí a mají konferenci) /Musím dodat i déle/ Držte palce, ať usnou !!!!!!!!
AKTUALITY |
---|
Akce v MŠ 21.9.2023 - Divadlo Šapitó - " Pásmo pohádek kejklíře Jana " 17.10.2023 "Do světa - Trable s příšerou" - vzdělávací program 21.10.2023 do 9:00 Dlabání dýní v MŠ Rosenbauma 622 - všechny 3 naše školky 31.10.2023 Lampiónový průvod - vyhlášení soutěže o nej dýni . 09.11.2023 Divadélko Ondřej " O rytíři a ošklivé dámě aneb jak se stala krásnou" - pohádka 14.12.2023 Vánoční koncert ve školce 22.1.2024 v 16:30 Přednáška s p. učitelkami ze ZŠ pro rodiče budoucích prvňáčků. Pro všechny 3 MŠ - místo akce : MŠ Rosenbauma 22.01. 2024 Karneval ve školce 19.03. 2024 Malování hrnečků 03.04.2024 Návštěva ZŠ - předškoláci. 14.4. - 19.4.2024 Líhneme kuřátka ve školce 19.5.+20.05.2024 Zápis do ZŠ 22,04,2024 Fotografování ve školce - společná fotografie MŠ Dříň + MŠ Rosenbauma 23.04.2024 Ukázka výcviku služebních psů Sokolské hřiště na Dříni. 27.04.2024 Dopolední setkání dětí a rodičů na zahradě MŠ Rosenbauma - natírání plotu, opekání špekáčků, hry na zahradě ...... 29.04.2024 Čarodějnická brigáda MŠ Dříň + rodiče 29.04.2024 Spaní ve školce MŠ Dříň 09.05.+10.05.2024 Zápis do Mateřské školy Proběhne v MŠ Rosenbauma 622, Kladno 3 - Dubí čtvrtek:7:00 - 18:00, pátek: 7:00 - 17:00 19.5.-25.5.2024 Školka v přírodě 13.06.2024 Zahradní bábovková slavnost MŠ Rosenbauma |
Prázdniny pro školní rok 2023/2024 * PODZIMNÍ PRÁZDNINY 26.10.-.27.10.2023 * VÁNOČNÍ PRÁZDNINY 23.12.2023 - 2.1.2024 * POLOLETNÍ PRÁZDNINY 02.02.2024 * JARNÍ PRÁZDNINY 26.02. - 03.03.2024 * VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY 28.03.2024 * HLAVNÍ PRÁZDNINY 29.06. - 01.09.2024 |