Aktuality nová školka Dubí

S ohledem na vývoj koronavirové situace se dočasně ruší veškeré vzdělávací a kulturní akce v mateřské škole.
     Provoz Mš zatím zachován na všech pracovištích v neomezeném provozu.

Školka

Vážení rodiče,

s ohledem na současnou epidemiologickou situaci platí v naší mateřské škole tato opatření:

Děti:
- při příchodu do mateřské školy je u dětí denně prováděna vizuální kontrola zdravotního stavu a v případě zhoršení epidemiologické situace měřena tělesná teplota

- při teplotě vyšší než 37°C a/nebo při jakémkoli respiračním onemocnění nemůže být dítě do mateřské školy přijato

Rodiče:

- rodiče mají přístup do prostor šatny na nezbytně nutnou dobu (převlečení dítěte a předání učitelce).

Při vstupu do MŠ je každý povinen použít desinfekci (k dispozici u vchodu do MŠ)

Děti v mateřské škole mít roušku nemusí (může se změnit v případě zhoršení epidemiologické situace, a to na základě doporučení MŠMT a MZ ČR)

V případě, že rodiče nebo děti přijdou do kontaktu s jakýmkoli infekčním onemocněním, jsou povinni tuto skutečnost neprodleně oznámit mateřské škole.

Věříme, že v zájmu ochrany zdraví Vašich dětí tato opatření pochopíte a budete respektovat.

Děkujeme za pochopení Vaše školka